Zobrazit všechny pracovní nabídky

FRONT-END DEVELOPER #13698296

Praha, CZ · Information Technology

FRONT-END DEVELOPER

Již od roku 2007 společnost PeopleConsulting úspěšně spolupracuje s celou řadou významných klientů z různých oborů. Spolupracujte s námi a můžete získat nabídky od více zaměstnavatelů a pak si jen vybrat tu nejlepší pracovní příležitost pro vás!

FRONTEND DEVELOPER
Pouze pro zkušené Front-End Developery se zaměřením na React nebo na Angular a týmové hráče se společným cílem.

Popis pozice / Náplň práce:
  • Konzultování technických projektů s klientem
  • Agilní vývoj a rozvoj aplikace s moderní architekturou a s moderními prostředky
  • Zapojení do analýzy, návrhu architektury a vedení týmů v doménové ucelené části platformy
  • Návrh, programování, testování (automatizované testy) a podpora provozu webových aplikací postavených primárně v Reactu nebo Angularu
  • Prohlubování znalostí komplexního světa IT v bankovnictví, který vás nikdy nepřestane překvapovat

 Náš klient požaduje:
  • VŠ technického (informační technologie) zaměření
  • Minimálně 1 rok zkušeností s prací na IT projektech v pozicích architekt, programátor
  • Pokročilá angličtina (pravidelná komunikace se zahraničím na úrovni technického rozhovoru)
  • Znalost Reactu nebo Angularu
  • Znalost Javascriptu (ES5, ES6), Typescriptu, HTML, CSS a nástroje GIT
  • Znalost REST API
  • Znalost principů návrhu webových aplikací a zkušenost s vývojem komplexních aplikací v týmech – layout, stylování, UX, responzivní design
  • Ochota pracovat v agilním týmu s důrazem na kontinuální integraci, automatizované testování, revize kódu a otevřenou komunikaci
  • Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
  • Flexibilní osobnost vůči zaměření projektů, výborný týmový hráč
  • Zodpovědný přístup k práci

Náš klient nabízí:
  • Pozice v přední softwarové společnosti
  • Zázemí špičkové IT společnosti
  • Zajímavé projekty v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví nebo telekomunikacích
  • Motivační finanční ohodnocení a odměny
  • Možnost rychlého pracovního růstu
  • Možnost profesního přesahu v oboru IT
  • Široká škála zaměstnaneckých benefitů – společnost výborně pečuje o své zaměstnance
  • Prostor pro vlastní nápady a inovace
  • Možnost využít svůj potenciál a kreativitu
  • Příjemné pracovní prostředí a podporující tým kolegů
  • HPP na dobu neurčitou nebo IČO v případě Vašeho zájmu

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.