ELEKTROINŽENÝR / ELEKTROTECHNIK - KDYŽ JE PRÁCE ZÁROVEŇ I KONÍČKEM

Lokalita: Mladá Boleslav, CZ, Czech Republic
Jste nadšenci do aut a nových technologií? Chtěli byste si chodit do práce hrát a zároveň za to dostávat zaplaceno? Toužíte po tom podílet se na vývoji budoucnosti? Lákají Vás nejnovější modely automobilů? Pak jste na správném místě!
Dostanete možnost podílet se na nejvíce inovativních projektech se špičkovou technologií v oboru.
 
Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 10letou historií na českém trhu a pro své významné klienty - přední mezinárodní společnosti působící v oblasti výzkumu a vývoje pro oblast Automotive, hledáme vhodné osobnosti na různé pozice:
 
Předpoklady:
 • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektroniky nebo automobilové techniky/diagnostiky či obdobného zaměření
  Osvědčení odborné způsobilosti dle vyhlášky č. 50/78 Sb. § 5/6
 • Orientace v automobilové elektronice výhodou
 • Znalosti anglického nebo německého jazyka (komunikativní znalost velkou výhodou)
 • Orientace v elektrotechnických schématech
 • Řidičský průkaz sk. B
 • Nadšení do techniky, inovací
 
Konkrétní náplň práce se odvíjí od Vámi preferované oblasti a Vašich zkušeností. Řekněte nám, co Vás baví, jaká oblast Vás zajímá, a my Vám nabídneme konkrétní pozici podle Vašich představ! Máme více klientů v rámci vývoje v oblasti Automotive. Poradíme Vám, dle Vašeho  očekávání, která společnost je pro Vás tou pravou.

Co Vám společnosti mohou nabídnout:
 • Možnost podílet se na vývoji špičkových produktů pro prvotřídní klientelu
 • Výborné finanční ohodnocení i bonusový systém
 • Výborné zaměstnanecké benefity - velká kafeterie bonusů
 • Flexibilní pracovní dobu
 • Jazykové kurzy
 • Možnost vzdělávání, profesního a osobního růstu
 
V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis, případně se zaregistrujte zdarma přímo do naší databáze na adrese: www.peopleconsulting.cz. S Vašimi údaji bude nakládáno vždy důvěrně!

Pro případné otázky kontaktujte paní Ilonu Schmidt e-mailem na adrese ilona.schmidt@peopleconsulting.cz.
 
Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz. Zde však neinzerujeme všechny aktuální pozice. Pokud nám pošlete Vaše CV, velmi rádi s Vámi telefonicky prodiskutujeme Vaše možnosti u našeho klienta. Na pohovor poté jdete přímo k manažerovi ke klientovi. 

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.
 
Abychom mohli s Vašimi osobními údaji pracovat, je důležité, abyste nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. 

Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste měl/a možnost seznámit se informacemi o nakládání s osobními údaji zde. 

Pokud nám Váš souhlas v rámci GDPR udělit nechcete, prosím uveďte nám tuto informaci v rámci zaslání Vašeho životopisu. Pokud nám souhlas neudělíte, nemůžeme Vám nabízet jiné vhodné a Vašemu profilu odpovídající pracovní nabídky, např. ty, které neinzerujeme. Jestliže Váš profil bude odpovídat požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Vás nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že náš klient má jiné požadavky na Vámi poptávanou pozici, zvážíme Váš profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Váš životopis do naší databáze. Rádi Vás budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Vašemu profilu a požadavkům klienta.

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den. 
Váš tým PeopleConsulting

 
this job portal is powered by CATS